Quality Bytes
 
תכונות QBFax
ממשק משתמש מונחה משימה

QBFax הינה מערכת ממוקדת משתמש. ידוע כי המשתמש יעדיף ללמוד כמה שפחות על מנת להשתמש במערכת תוך כדי רכישת המערכת הקלה ביותר להפעלה. במילים אחרות, המשתמש מעדיף מערכת קלה לשמוש שתכיל את מירב התכונות.
בדרך כלל, קלות השימוש וריבוי התכונות במערכת נראים כמתנגשים משום שהלימוד כיצד לנהל את תכונות המערכת, עלול לגרום ליישום להפוך ליותר מורכב.
QBFax מיישב את כל הצרכים הללו על ידי ע"י הצגת ממשק משתמש מונחה משימה . למשל: על מנת לשלוח פקס באמצעות מספר פקס שמור, כל מה שעל המשתמש לעשות הוא להקיש את מספר הפקס, לאשר וללחוץ על כפתור הסיום. על מנת לצפות בפקס בקליינט הדואר האלקטרוני, עליו ללחוץ על הקישור המהיר "לחץ/י כאן כדי להציג ". ישנן דוגמאות רבות למימוש עיצוב זה ב QBFax.

מערכת הודעות גמישה

QBFax מגדיר את הודעות הדואר האלקטרוני הנכנסת המכילה את הפקס כ-Notification. דואר אלקטרוני הינו רק סוג אחד של Notification. כמו כן, המוצר תומך בהודעות קליינט, הדפסה ישירה, העתקת קבצים לרשת והודעות מותאמות אישית כגון משוב ל מערכת ERP.
לכל הודעה ניתן להגדיר מגוון תנאים עבור: הודעה ספציפית, קוד סטטוס, משתמש, ערוץ, סיומת ועבור אובייקטים נוספים הקיימים ב QBFax.

תמיכה מרובה באתר.

התשתית עליה עומדת QBFax מאפשרת לכל אחד מרכיבי המוצר לרוץ על מכונה שונה ולתקשר עם שרת המאסטר.
עיצוב זה מאפשר להתחבר להוסטים מרוחקים שמריצים מנועי QBFax, המשתמשים בפורטים שלהם לשליחת וקבלת פקסים כאילו היו מחוברים ישירות לשרת הQBFAX הראשי.

טווח חומרה רחב

בנוסף לכרטיס הפקס BrookTrout, ניתנת תמיכה עבור מודמים ממחלקה I וממחלקה II. QBFax תומך בסדרות TR1034, TruFax ו- TR114.
זה מאפשר ללקוחות לבחור מודם חדיש ואיכותי המתאים לדרישותיהם.

The "Describe" Button

QBFax מקושר עם פקסים מרוחקים בקשרים פנימיים. כאשר פקס מתקבל מפקס מרוחק בלתי מזופקסהה, משתמשים יכולים להשתמש בכפתור Describe על מנת לערוף פרטי הקשר עבור פקס זה. מרגע זה אילך QBFax יציג את השם הנכון עבור במקום מספר הפקס.
עבור המשתמש, יהיה זה קל יותר לקרוא שם פקס כמו "אדון ג'ון סמית" מאשר מספר פקס כמו +1-212-5555555.

ניהול מרוכז

QBFax דורש ניהול מינימלי לפונקציונליות היומיומית, אך כפתרון פקס אירגוני, הוא מגיע עם התכונות הנדרשות עבור סביבת העבודה.
  • הרשאות - לאפשר למשתמשים וקבוצות לצפות בפקסים שנשלחו או התקבלו ע"י משתמשים אחרים בקבוצה.
  • תצוגות בהתאמה אישית - הגדר תצוגה בדפדפן הפקס עבור מסימות מסויימות כגון: "הודעות נכנסות שלא טופלו שהגיעו מהפורט הניהולי"
  • עדכון אוטומטי - הלקוח משודרג באמצעות תהליך שידרוג אוטומטי ברשת. מנהל המערכת רשאי לכפות על המשתמשים את השדרוג לפני השימוש בתוכנה.

ספרים טלפונים מרובים

המוצר תומך בספרי טלפונים פנימיים, ADO ו-ODBC בדיוק כמו Outlook/Exchange‎
  • פנימי - ספר הטלפונים מאוחסן במאגר הנתונים של QBFax.
  • ADO/ODBC - ספר הטלפונים הינו תוצאת שאילתת SQL שרצה בזמן שהמשתמש פותח אותו. השאילתא מביאה רשימות קליינט, רשימות דיוור וכו'.
  • Outlook - Microsoft Outlook/Exchange נגיש באמצעות CDO. כל ספריות אנשי הקשר יהיו בשימוש. עבור תיקיית איש קשר בעלת זיכרון רב, QBFax משתמש בכלי לסינכרון, שיגרום לתיקיה לרוץ כספר טלפונים פנימי.
נוסף על כך, QBFax אף תומך בייבוא קבצים, כך שניתן לייבא נתונים מסוג ASCII ,CSV , ו-excel.